KONST / Litografier / Färglitografier 15443142
nr 1544 3142
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografier, 2 st, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 150-upplaga, oramade. Färglitografi. Bladets mått: 60x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:34:29
29/5 19:24:37
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer